MEIST

Tööta targalt • Tööta tervelt

Kärumaailm – Hartico OÜ on  ainuesindaja, maaletooja ja volitatud garantiihoolduskeskus Eestis, Lätis ja Leedus, kontsernidele:

LIFTKAR®, SANO Transportgeraete GmbH (Austria)

EXPRESSO Deutschland GmbH (Saksamaa)

XETTO®, HOERBIGER Automotive Komfortsysteme GmbH (Saksamaa)

SANO Transportgeraete GmbH on spetsialiseerunud mobiilsete automaatsete trepironimistehnoloogiate väljatöötamisele, millest paljudele omatakse patenti üle maailma. Kõik SANO toodang on kõrgeima võimaliku kvaliteediga. Elektrilised akudega automaatsed trepironijad LIFTKAR SAL, LIFTKAR HD, moodulkärud MODULKAR, 2in1 tõstuk-laokäru UNIKAR valmistatakse SANO Austria tehases ja müüakse hetkel juba rohkem kui 50-nes riigis üle maailma.

EXPRESSO Deutschland GmbH on Euroopa kõige tuntum kärude ja logistikasüsteemide tootja alates aastast 1967. Tippkaliteet, personaliseeritud lahendused igasse valdkonda, mooduldisain, ülipikk toote eluiga on EXPRESSO alumiiniumkärud maailmas teinud unikaalseks.

xetto® elektrilise tõstukiga multifunktsionaalsed transpordiplatvormid on HOERBIGER Automotive Komfortsysteme GmbH poolt toodetud transpordiseade, mis on võitnud oma geniaalse tehnilise ja disainilahendusega arvukalt kõige tuntumaid auhindu (iF gold award, Red Dot Best of the Best award, 1st place Handling award 2017) ja paljude kasutajate lahutamatu tööpartneri sümpaatia.